Şirketimiz mali bilgilerini öğrenmek için tıklayınız

To view English version of our site please click here.

Işık Plastik ve Org. San. A.Ş. Elektronik Broşürü için tıklayınız.

Işık Plastik elektronik broşürünü izlemek için bilgisayarınızda Adobe® Reader programının yüklü olması gerekmektedir. Eğer bu program yüklü değilse lütfen aşağıya tıklayarak ücretsiz olan bu programı yükleyiniz.

 

Kaliteli bir üretim yetişmiş insan gücünün yanı sıra her tür ihtiyaca cevap verebilecek bir makina parkının da olmasından geçer. Işık Plastik ve Organizasyon San. A.Ş. kalifiye kadrosu ve geniş makina parkı ile endüstriyel üretim standartlarını yakalamakta ayrıca seri lojistik yeteneği ile de her tür ihtiyaca hızlı ve kusursuz bir biçimde cevap verebilmektedir.

Işık Plastik ve Organizasyon San. A.Ş. hijyenik plastik üretimi konusunda onüç yılı aşkın tecrübesini üretimdeki titizliği ile birleştirmiştir. Modern ve yüksek kapasteli makina parkı günümüz gereksinimlerini kolayca karşılamakla beraber aynı zamanda geleceğe dönük bir güvence unsurudur. Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden firmamız plastik üretimi konusundaki teknolojik gelişmelerin yanısıra üretimde oldukça önemli bir yer tutan insan faktörününün de farkında olması sebebiyle insana da yatırım yaparak çalışanlarına eğitimler vermekte böylece mümkün olan en kaliteli ürünleri üretmektedir.

Firmamızı daha iyi tanımanız için aşağıda üretim, montaj, baskı ve depo bölümlerimiz ile ilgili fotoğraflar yer almaktadır.

Yukarı
Yukarı
   
 
 
Yukarı
   
   
     
©2006 Işık Plastik A.Ş.