To view English version of our site please click here.

Işık Plastik ve Org. San. A.Ş. Elektronik Broşürü için tıklayınız.

Işık Plastik elektronik broşürünü izlemek için bilgisayarınızda Adobe® Reader programının yüklü olması gerekmektedir. Eğer bu program yüklü değilse lütfen aşağıya tıklayarak ücretsiz olan bu programı yükleyiniz.

 
16 Ekim 2007 tarihinde Pharma Vision Sanayi ve Ticaret A.Ş tarafından firmamız ziyaret edilmiş ve organizasyon, çevre yönetimi ve teknik emniyet, planlama, hammadde temininde kalite kontrol, ürün imalat sahaları ile ilgili ürün parametreleri, mamul ana ve nihai kontroller, depolama, ISO-9001 formları kullanılarak tüm kontrollerin takibi ve kayıtlarını gösteren dökümanlar, işletmenin genel görünümü gibi çeşitli konuların incelenmesini belirleyen '' TESLİMATÇI FİRMA KONTROL FORMU'' çercevesinde değerlendirilmeye tabi tutulmuştur. Bu değerlendirilmeler sonucunda ulaşılan Kalite Puanı 900 üzerinden 830( % 92) ve Kabul Sınıfı ise I-A olarak belirlenerek şirketimiz ONAYLI TEDARİKÇİ LİSTESİ'nde ÜST SEVİYE'de olarak belgelendirilmiştir. Bu durum şirketimiz faaliyetleri çercevesinde memnuniyetle karşılanmış ve müşteri hizmetlerimize bu değerlendirme ışığı altında büyük onur vermiştir.
 
Tampon Baskı bölümümüze yeni alınan '' YUVARLAK BASKI TAMPON MAKİNASI''  ile bu bölümümüzün makina adedini 3'e çıkartarak düz ve yuvarlak baskı kapasitesini arttırmış bulunmaktayız. Bu makina ile yuvarlak baskılı tüp ve aplikatör gibi değişik baskıları birkaç renkte basmak mümkün olmaktadır.
 
     

 

 

 
   
   
     
©2006 Işık Plastik A.Ş.