Şirketimiz mali bilgilerini öğrenmek için tıklayınız

To view English version of our site please click here.

Işık Plastik ve Org. San. A.Ş. Elektronik Broşürü için tıklayınız.

Işık Plastik elektronik broşürünü izlemek için bilgisayarınızda Adobe® Reader programının yüklü olması gerekmektedir. Eğer bu program yüklü değilse lütfen aşağıya tıklayarak ücretsiz olan bu programı yükleyiniz.

 

Işık Plastik ve Organizasyon San. A.Ş. 1992 yılından bu yana hijyenik plastik sektöründe hizmet göstermektedir.

Şirketimiz endüstriyel üretim ve seri lojistiğin gerektirdiği modern makina, ekipman ve araçlara sahiptir. Modern hizmet anlayışımız, makina parkımız, araştırma çalışmalarımız sektörel başarımızın en önemli payını oluşturmaktadır. Uzun yılların deneyimleri sonucunda Türkiye'de faaliyet gösteren, çoğunlukla uluslararası ilaç firmaları olmak üzere kimya sektörününün de önde gelen firmalarına hizmet vermektedir.

Müşteri isteklerini en kısa sürede ve en yüksek kalitede cevaplandıran Işık Plastik ve Organizasyon San. A.Ş. ISO 9001:2000 kalite sertifikasına sahiptir.

Üretiminin her aşamasında çevreye de saygılı olan Işık Plastik ve Organizasyon San. A.Ş. bu duyarlılığını kalite politikası olarak benimsemiştir.

"Önce Kalite" prensibiyle uygun fiyat, zamanında teslim, teknolojik yenilik ve müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimsemiş olan Işık Plastik ve Organizasyon San. A.Ş. çalışanları ve evrensel kalite standartlarındaki ürünleriyle en iyi şekilde hizmet vermeyi vizyonuna hedef olarak almıştır.


 
 
ISO 9001:2000 sertifikası, modern makina ve ekipmanlarla ürettiğimiz ürünlerimiz kalite politikamızın ışığı altında sektörün önde gelen ilaç firmalarına temizlik, titizlik ve hassasiyetle ulaştırılmaktadır. Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için lütfen...
Devamı
 
Kaliteli bir üretim yetişmiş insan gücünün yanı sıra her tür ihtiyaca cevap verebilecek bir makina parkının da olmasından geçer. Işık Plastik ve Organizasyon San. A.Ş. kalifiye kadrosu ve geniş makina parkı ile endüstriyel üretim standartlarını yakalamakta ayrıca seri lojistik yeteneği ile de her tür ihtiyaca hızlı ve kusursuz bir biçimde cevap verebilmektedir...
Devamı
 
   
   
     
Ana Sayfa   Hakkımızda   Ürünler   Üretim   Referanslar   İletişim
©2006 Işık Plastik A.Ş.